KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14823285
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik fartyg fartygsporträtt marin marinmotiv marinmålning vattenfärg
-
6174 Blandteknik
Adolf Hallman (1893-1968), . Signerad, porträtt, 2..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 20:09
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik fartyg fartygsporträtt marin marinmotiv marinmålning vattenfärg
-
6174 Blandteknik
Adolf Hallman (1893-1968), . Signerad, porträtt, 2..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 20:09